Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Sa sedištem u Manhajmu, flexword germany GmbH je jedna od vodećih kompanija za lingvističke usluge na području Nemačke. Nakon više od

25 godina poslovanja, flexword može da se pohvali sa više od 1000 klijenata iz oblasti industrije, ekonomije, naučnih i istraživačkih delatnosti, te državnih institucija. Zahvaljujući ,,cross-site’’ metodi organizacije projekata, naši projektni menadžeri imaju mogućnost da, u najkraćem roku, profesionalno i pouzdano realizuju prevodilačke projekte različitih obima.

flexword ima približno 50 stalno zaposlenih radnika i globalnu mrežu od preko 6000 profesionalnih prevodilaca.

U 2017. godini, flexword je zabeležio porast obrta za više od 40% i nastavio značajan rast i u 2018. godini.

Kako bismo kvalitetno i pouzdano nastavili da sprovodimo naše strateške ciljeve, odlučili smo da proširimo tim u kancelariji u Novom Sadu.

Asistent u poslovima prevođenja

u Novom Sadu

OPIS POSLA

  • izrada i ažuriranje višejezičnih terminoloških baza podataka
  • korišćenje CAT alata za izradu i ažuriranje prevodilačkih memorija
  • alignment tekstova u CAT alatima kao što su: Across, SDL Trados, MemoQ i sl. (povezivanje prevedenih tekstova sa originalom u svrhu olakšavanja rada prevodilaca)
  • konvertovanje dokumenata iz PDF i JPG formata u MS Word format pomoću OCR programa u cilju pripreme za elektronski prevod
  • ostali administrativni, promotivni i komercijalni poslovi vezani za pružanje prevodilačkih usluga

STRUČNI PROFIL

  • visoka stručna sprema: filozofski ili filološki fakultet
  • odlično poznavanje engleskog jezika, usmeno i pismeno (C1 nivo)
  • prednost – poznavanje dodatnog stranog jezika (nemački, španski, francuski, italijanski, ruski i drugi)
  • profesionalno poznavanje i iskustvo u radu sa MS Office-om – napredni nivo (MS Word, PowerPoint, Excel)

LIČNI PROFIL

  • izražena pouzdanost, lojalnost
  • visok nivo organizovanosti i odgovornosti
  • samostalan način rada i sposobnost samostalnog pronalaženja rešenja zadataka
  • fleksibilnost i angažovanost

flexword VAM NUDI

  • sigurno i dugoročno radno mesto uz puno radno vreme
  • profesionalnu organizaciju rada u internacionalnoj kompaniji
  • konkurentnu platu u zavisnosti od prethodnog iskustva i obrazovanja
  • raznolikost radnih zadataka i mogućnost profesionalnog napredovanja
  • najsavremeniju tehnologiju za maksimalan učinak
  • radno okruženje koje karakterišu kolegijalnost i međusobno poštovanje

Ako se pronalazite u našoj poslovnoj filozofiji, dobro se nosite sa stresnim situacijama, ako ste motivisani i fokusirani na rezultate i ako ste pravični i kooperativni, pošaljite nam Vašu prijavu!

Rok za konkurisanje: 19.04.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.00
  • Broj glasova: 2

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.