Konkurs je istekao.

Asistent u pravnoj službi

Digital Printing Center d.o.o.

Beograd

06.05.2020.

Bliže o kompaniji na: www.dpcgroup.rs

DPC group, tržišni lider u digitalnoj štampi i kompletnoj podršci OOH oglašavanja, traži kandidata za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • Asistencija u praćenju i primeni pozitivne domaće zakonske regulative
  • Asistencija u izradi ugovora sa klijentima i dobavljačima i praćenje realizacije, od zaključivanja do naplate
  • Asistencija u svim oblastima relevantnim za nesmetano poslovanje kompanije i rad zaposlenih
  • Korespondencija sa nadležnim državnim organima i institucijama
  • Arhiviranje dokumentacije
  • Ostali administrativni poslovi

Kompetencije potrebne:

  • Veština komunikacije
  • Poznavanje poslovne pisane komunikacije
  • Sistematičan i organizovan
  • Pouzdan
  • Odgovoran
  • Rad u timu

Opsti uslovi:

  • VSS/VS
  • Rad na računaru – MS Office
  • Poželjno poznavanje govornog i pisanog engleskog jezika

Nudimo:

  • Stalni radni odnos nakon probnog rada
  • Rad u stabilnoj firmi
  • Sigurno radno mesto sa tendencijom stalnog rasta zaade, zavisno od angažovanja zaposlenog
  • Odlični radni uslovi i radno okruženje

Lokacija: Tošin Bunar 168 A, 11 000 Beograd

NAPOMENA prijave slati elektronskim putem.

Kontaktirani će biti samo kandidati izabrani za intervju.

Rok za konkurisanje: 06.05.2020.

    Konkurs je istekao.

    Digital Printing Center

    • Kosovska 3, Beograd, Srbija
    • PIB: 103121274
    • Matični broj: 17515861

    Direktan link do oglasa