Audio vizuelni tehničar

Congress Rental d.o.o.

Beograd

31.10.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Firma Congress Rental PC Podimatas Audiovisual se bavi iznajmljivanjem i prodajom audio, video i konferencijske opreme. Članica smo korporativne mreže sa oko 40 rental kompanija širom sveta. Bavimo se tehničkom podrškom raznih vrsta skupova. Posedujemo vrhunsku audio i video opremu, Bosch konferencijsku opremu, rasvetu, LED ekrane itd.

Ovim putem raspisujemo konkurs za posao na mestu: Audio - video tehničar

Uslovi koje treba da ispunjava kandidat:

  • Visoka / viša škola u domenu elektrotehnike ili iskustvo u struci
  • Poznavanje rada na računaru i računarskim mrežama, AV over IP poželjno
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Aktivni vozač B kategorije
  • Dobra komunikativnost sa saradnicima, rad u timu
  • Visoku motivisanost, pozitivan i odgovoran odnos prema radu, spremnost za timski rad, pouzdanost pri izvršavanju radnih zadataka, spremnost za dalje učenje i usavršavanje

Opis posla:

  • Montaža i demontaža profesionalne audio video opreme na unapred dogovorenoj lokaciji
  • Tehnička realizacija – onsite podrška

Nudimo:

  • Mogućnost obuke i usavršavanja na vrhunskoj opremi i velikim događajima
  • Mogućnost napredovanja i sertifikovane obuke (Bosch trening centar...)

Očekujemo Vaše prijave.

    • Srbija, Beograd, Ramadanska 16c
    • PIB: 104115440
    • Matični broj: 20094176

    Direktan link do oglasa