Konkurs je istekao.

Autodizaličar

Autoprevoz 2. Maj

25.06.2017.

Autoprevoz "2. MAJ" je porodična firma, nastala davne 1974. godine, u Apatinu. Dugogodišnjim iskustvom, postigli smo kontinuirani napredak, usvojili nove tehnologije i usavršili stručni kadar. Kvalitet, stručnost i neophodne mere opreza su glavne odlike našeg poslovanja.

Sa ponosom ističemo naše poslovanje sa renomiranim preduzećima kao što su: Fiat automobili Srbija, Magna Seating, Greiner Packaging, Scania Srbija, Dytech, Tarkett, Continetal i mnogi drugi.

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Apatin

Uslovi:

  • Uverenje o položenom ispitu za dizaličara
  • Grupa C kategorije u vozačkoj dozvoli
  • Neophodno radno iskustvo na ovim poslovima

Opis posla:

  • Rad na terenu na teritoriji R. Srbije

Nudimo:

  • Hrana, smeštaj i prevoz obezbeđeni
  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno

Rok za konkurisanje: 25.06.2017.

    • Juke Kolaka 30 25260 Apatin, Srbija
    • PIB: 106296703
    • Matični broj: 61520724

    Direktan link do oglasa