Konkurs je istekao.

Automehaničar

Service Bugi d.o.o.

Beograd

21.11.2019.

30.000,00 - 90.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

Potreban nam je:

Grad: Beograd
Broj izvršilaca: 1

Radno vreme:

  • Puno radno vreme

Stručna sprema:

  • SSS, VKV, KV

Opis posla:

  • Servisiranje i održavanje Land Rover vozila u specijalističkom Land Rover servisu
  • Rad sa dizel i benzinskim motorima, diferencijalima, reduktorima, menjačima
  • Redovno servisiranje, popravke i zamene rezervnih delova

Znanje i veštine:

  • Kandidati moraju imati završenu srednju školu obrazovni profil: automehaničar

Radno iskustvo:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva na poslovima automehaničara
  • Prednost imaju kandidati koji su radili na 4x4 vozilima

Profil kandidata:

  • Odgovorne osobe, dinamične, disciplinovane, spremne za timski rad
  • Osobe spremne za učenje

Nudimo:

  • Konstantno usavršavanje, napredovanje u poslu, prijatnu radnu atmosferu u uigranom timu, odlični uslovi i plata
  • Okvirna plata: 30.000,00 - 90.000,00 RSD

Napomena:

  • Obavezno poslati CV
  • Obavezno pozvati telefonom i zakazati razgovor na broj

Rok za konkurisanje: 21.11.2019.

    Service Bugi d.o.o  je sertifikovani servis sa tradicijom preko 40.godina iskustva u oblasti popravke,servisiranja,održavanja i prodaje delova za kompletan Land Rover-Range Rover program

    Direktan link do oglasa