Konkurs je istekao.

Automehaničar

Yunirisk d.o.o.

Beograd

25.11.2018.

Yunirisk se već više od decenije bavi zbrinjavanjem industrijskog otpada. Koristeći MID-MIX® patentiranu tehnologiju, sposobni smo da tretiramo najrazličitije vrste opasnog industrijskog otpada tako što ih prevodimo u nov, po ljude i prirodu bezopasan materijal koji ima upotrebnu vrednost, a koji smo mi nazvali Neutral. MID-MIX® tehnologija je priznata i patentirana u EU gde se sa velikim uspehom i primenjuje. Mi smo prirodan i pouzdan partner svakoj industriji koja na kraju svog ciklusa, između ostalog, generiše i opasan industrijski otpad. Ponosni smo na svoj dosadašnji rad i na dugu listu klijenata i partnera koji su nam ukazali svoje poverenje. Sve informacije o preduzeću: www.yunirisk.com.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • održavanje viljuškara i kamiona

Uslovi:

  • minimum srednja stručna sprema
  • minimum 5 godina radnog iskustva

Kontakt telefon: 063/380-109 - Branislav Popadić.

Rok za konkurisanje: 25.11.2018.

    Kompanija Yunirisk, koja posluje u Barajevu,  se već više od decenije bavi zbrinjavanjem industrijskog otpada. Koristeći MID-MIX® patentiranu tehnologiju, sposobni smo da tretiramo najrazličitije vrste opasnog industrijskog otpada tako što ih prevodimo u nov, po ljude i prirodu bezopasan materijal koji ima upotrebnu vrednost, a koji smo mi nazvali Neutral. MID-MIX® tehnologija je priznata i patentirana u EU gde se sa velikim uspehom i primenjuje. Mi smo prirodan i pouzdan partner svakoj…

    Direktan link do oglasa