Konkurs je deaktiviran. Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 26.06.2018 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

Blagajnik - Likvidator

Piraeus Bank a.d.

Subotica

01.07.2018.

Sektoru mreže filijala za područje Subotice potreban je iskusan:

Mesto zaposlenja: Subotica
Ref. no: CT/SU/06/18

Glavna zaduženja

  • Realizacija operativnih aktivnosti vezanih za novčane transakcije sa klijentima banke, dajući im najbolju moguću uslugu, kao i samouvereno i precizno svođenje stanja na kraju dana
  • Poznavanje svih proizvoda za fizička lica, njihovih benefita u odnosu na konkurenciju kao i tarifa istih
  • Kontaktiranje klijentata i predstavljanje kreditnog portfolia Banke, davanje informacija o najboljem paketu proizvoda, prednostima istog i uslovima realizacije plasmana
  • Obrada trajnih naloga
  • Operativne aktivnosti u vezi kredita - isplata kredita, uplate obaveznog depozita, uplate rata kredita
  • Operativne aktivnosti u vezi svih tipova računa fizičkih lica
  • Nadležnost u vezi kontinuiranog saldiranja stanja keša u blagajni
  • Poznavanje stanja u blagajni u svakom trenutku, radi planiranja adekvatnog iznosa gotovine u Filijali
  • Snabdevanje i saldiranje stanja keša u ATM automatu filijale

Uslovi i neophodne kvalifikacije:

  • Poželjno je bankarsko iskustvo u obavljanju blagajničkih aktivnosti
  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poznavanje procedura i politika u vezi blagajničkog poslovanja
  • MS Office paket – prednost rad u BI aplikaciji

Kandidati koji sebe prepoznaju u navedenom, trebalo bi da dostave biografiju na srpskom jeziku do 01.07.2018.,
pozivajući se na šifru konkursa CT/SU/06/18 tako što će pristupiti aplikaciji preko www.piraeusbank.rs.

    Piraeus banka

    Piraeus bankarska grupa, matična kompanija Piraeus banke AD Beograd, predvodi grupu kompanija koje pokrivaju sve finansijske i bankarske aktivnosti na grčkom tržištu (univerzalna banka). Grupa poseduje stručno znanje u oblasti poslovanja sa malim i srednjim preduzećima, poljoprivredom i stanovništvom, kao i na tržištu kapitala, u oblasti investicionog bankarstva i lizinga.

    Direktan link do oglasa