Konkurs je istekao.

Brand Manager

Rubin

Beograd

22.10.2019.

AD "RUBIN" KRUŠEVAC, jedan od najvećih proizvođača alkoholnih pića u regionu, oglašava radno mesto:

BRAND MANAGER

(Mesto rada: Beograd)

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (ekonomskog, marketinškog usmerenja)
  • Minimum 3 godine radnog iskustva
  • Poznavanje jednog stranog jezika
  • Poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Planiranje, razvoj i implementacija strategije brenda i marketinških planova
  • Istraživanje i spovođenje analize tržišta i konkurencije
  • Strategija razvoja novih proizvoda u postojećem portfoliu kompanije
  • Pozicioniranje i lansiranje novih proizvoda
  • Jačanje imidža brenda na tržištu kroz marketing miks
  • Uspostavljanje i održavanje kontakta sa krajnjim kupcima
  • Praćenje i analiza razvoja proizvoda i kontrola uspeha
  • Osmišljavanje reklamnog materijala i rad na unapređenju dizajna ambalaže

Očekivani profil kandidata:

  • Posebno izražene komunikacijske i organizacijske veštine
  • Spremnost na timski rad
  • Težnja ka kolegijalnosti i pozitivnoj komunikaciji u radnoj sredini
  • Izražene veštine prezentacije i dobre pregovaračke sposobnosti
  • Izražena kreativnost u radu
  • Analitičnost
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 22.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa