Konkurs je istekao.

Brand Manager

Triple Jump

Beograd

23.03.2019.

Kompanija TRIPLE JUMP, ekskluzivni zastupnik i distributer svetskih brendova CONVERSE, ARENA, SAUCONY i LINDEX, zbog proširenja poslovanja na novi segment distribucije renomiranih svetskih proizvođača čarapa, raspisuje konkurs za sledeću poziciju:

BRAND MANAGER

Beograd

OPIS POSLA:

  • Odgovara za brendove koje vodi
  • Učestvuje u izradi biznis plana
  • Kreira i prati implementaciju plana prodaje na teritoriji za koju je odgovoran
  • Prati tržište, sagledava potencijale i obezbeđuje kupce u cilju daljeg razvoja
  • Vrši pregovore sa kupcima u cilju preciznog definisanja ugovora prodaje
  • Sumira porudžbine svih kupaca i razmenjuje podatke o porudžbinama sa internim službama (IT, CS) radi dalje realizacije isporuka
  • Prati sprovođenje isporuke
  • Kreira i odgovoran je za održavanje partnerskih odnosa sa kupcima
  • Odgovoran za pronalaženje novih kupaca
  • Planira dopune asortimana, brine o optimalnom nivou zaliha
  • Učestvuje u kreiranju plana marketing aktivnosti u saradnji sa Marketing službom i prati njegovu implemenatciju
  • Daje predloge za unapređenje procesa rada
  • Priprema izvestaje (analize postignutih rezultata)

POTREBNI USLOVI:

  • Stepen stručne spreme: VI stepen
  • Vrsta stručne spreme: ekonomska i druga
  • Radno iskustvo: 3 godine na istim ili sličnim poslovima

POSEBNI USLOVI:

  • Poznavanje rada na računaru
  • Visok nivo znanja engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Spremnost za putovanja po regionu
  • Napredne veštine komunikacije i pregovaranja
  • Napredne veštine planiranja i organizacije
  • Usmerenost ka timskom radu

Ukoliko ispunjavate navedene kriterijume možete poslati svoj CV sa naznakom pozicije za koju se prijavljujete, elektronskim putem.

Molimo kandidate da svoje prijave pošalju najkasnije do 23.03.2019.

Unapred se zahvaljujemo kandidatima na interesovanju za zaposlenje u našoj kompaniji.

Biće kontaktirani samo kandidati koji su ušli u uži krug selekcije.

    Konkurs je istekao.

    Triple Jump Group

    • Milutina Milankovića 7g, Beograd, Srbija
    • PIB: 103899861

    Direktan link do oglasa