Konkurs je istekao.

Bravar - lemilac

Pneumo Logic d.o.o.

Stara Pazova

21.06.2018.

Kompanija PNEUMO-LOGIC iz Stare Pazove se već 25 godina uspešno bavi proizvodnjom, servisiranjem i snabdevanjem rezervnih delova sistema za klimatizaciju i grejanje autobusa, kamiona i specijalnih vozila. Izgradnjom novog proizvodnog objekta u Staroj Pazovi i povećanjem obima posla javlja se potreba za prijem novih zaposlenih.

Tražimo odgovornu osobu za samostalno obavljanje poslova na poziciji:

Radnik u proizvodnji izmenjivača toplote u Staroj Pazovi

Opis poslova

  • Tvrdo lemljenje bakarnih cevi i čeličnih priključaka
  • Priprema instalacije sistema za klimatizaciju i  grejanje
  • Sečenje i savijanje bakarnih cevi

Uslovi:

  • Iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornost za efikasnu izradu i kvalitet proizvoda

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Kvalitetne uslove rada

Rok za konkurisanje: 21.06.2018.

    Konkurs je istekao.

    Milica Jocic

    PNEUMO-LOGIC DOO je preduzeće iz Stare Pazove, koje posluje uspešno 25 godina i koje je lider u regionu iz oblasti klimatizacije i grejanja autobusa, kamiona i specijalnih vozila. Pored projektovanja i proizvodnje kompletnih sistema kompletnih sistema za klimatizaciju i grejanje vozila, ima razvijenu veletrgovinu rezervnih delova i veliki servis za održavanje.Zastupa vodeće svetske kompanije:Webasto,Eberspacher,GEA Bock,SPAL.

    Direktan link do oglasa