Konkurs je istekao.

Bravar za proizvodnju ALU i PVC stolarije

Prior Project d.o.o.

Ugrinovci (poslodavac nudi smeštaj)

31.05.2019.

Firma Prior Project d.o.o. osnovana je 2012. sa sedištem u Beogradu, a pogon proizvodnje se nalazi u Ugrinovcima. Specijalizovani smo za proizvodnju i montažu čeličnih, aluminijumskih i staklenih fasadnih sistema. Kao jedan od lidera u svojoj delatnosti naše proizvode i usluge uglavnom plasiramo na domaćem i sve više na stranom tržištu što je fokus interesovanja naše firme.

Konstantnim rastom firme Prior project d.o.o kao i potrebom za povećanjem kapaciteta proizvodnje u potrazi smo za radnicima i to na poziciji:

Broj izvršilaca: 4
Mesto rada: Ugrinovci, Zemunska 285A (za radnike iz unutrašnjosti obezbeđen smeštaj)

OPIS POSLA:

  • Izrada ALU stolarije po radnom nalogu šefa proizvodnje
  • Ispunjavanje proizvodne dokumentacije
  • Postupanje u skladu sa postupcima i radnim uputima firme
  • Obavljanje drugih poslova po nalogu šefa proizvodnje

USLOVI:

  • SSS (srednja stručna sprema)
  • Sklonost ka timskom radu
  • Samostalnost i odgovornost u radu
  • Radno iskustvo minimum 1 godina

ŠTA NUDIMO:

  • Stalni radni odnos
  • Mogućnost učenja i napredovanja u jednoj od najmodernijih proizvodnja aluminijumskih i stakljenih fasada
  • Stimulativna primanja i prijatna radna atmosfera

Kandidati koji žele da postanu deo našeg tima treba da pošalju svoj CV ili kratku biografiju sa svojim kontakt podacima (mobilni telefon ili e-mail adresa), elektronskim putem, nakon čega će biti kontaktirani u roku do 15 dana.

Rok za konkurisanje: 31.05.2019.

    Prior project d.o.o Beograd  je jedan od vodećih lidera na tržištu u proizvodnji metalnih prozora i vrata   , Specijalizovani u izradi Aluminijumskih fasadnih sistema. Firma je osnovana 2012 godine sa sedištem u Beogradu , Vojvode Stepe 258/19   sa proizvodnim pogonom u  Zemunska 285a Ugrinovci.

    Direktan link do oglasa