Konkurs je istekao.

Bravar - zavarivač

Metalno Mijatović d.o.o.

Beograd, Leštane

17.12.2022.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme

Preduzeće za proizvodnju, promet i usluge, je osnovano 1997. godine, i u privatnom je vlasništvu. Preduzeće se pretežno bavi proizvodnjom crne metalurgije i trgovinom repromaterijala i gotovih proizvoda iz tog segmenta. U svom vlasništvu u industrijskoj zoni u Leštanima, Opština Grocka, poseduje magacinski prostor repromaterijala, kao i savremenu radionicu za izradu čeličnih konstrukcija, delova i sklopova, delove nameštaja, a po zahtevu i tehničkoj dokumentaciji kupaca. Zbog proširenja proizvodnih kapaciteta i povećanog obima prodaje i proizvodnje, potrebne su nam, ozbiljne, odgovorne osobe za posao: Bravar - Zavarivač

Lokacija posla: Beograd - Leštane, Kružni put bb

U obzir dolaze kandidati sa iskustvom na poziciji bravar/zavarivač/monter.

Opis posla:

  • Rad u radionici na izradi i zavarivanju bravarskih elemenata i konstrukcija
  • Rad na terenu montažni radovi
  • Održavanje mašina u pogonu po potrebi (podmazivanje, sitne popravke, zamena ulja, čišćenje mašine..)
  • Održavanje higijene-urednosti radnog prostora
  • Rad na drugim poslovima u proizvodnji po potrebi

Uslovi:

  • Stručna sprema u navedenom zanimanju
  • Radno iskustvo od minimum dve godine na sličnim poslovima
  • Poznavanje zavarivanja rel i mig-mag postupkom
  • Poželjno poznavanje gasnog zavarivanja i rezanja, kao i zavarivanja tig postupkom (argon).
  • Spremnost na rad i drugih poslova u proizvodnji
  • Odgovornost i posvećenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Spremnost za rad u timu

Nudimo:

  • Redovnu isplatu zarada
  • Stalni posao
  • Radno vreme pon-pet 08-16h

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na određeno - neodređeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, neće biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem.

Za sve informacije možete se obratiti na telefon u dnu oglasa u periodu od 08-16h.

    Preduzeće je osnovano je1997. godine i pretežno se bavi izradom proizvoda crne metalurgije i prodajom repromaterijala i gotovih proizvoda iz tog segmenta. U svom vlasništvu u industrijskoj zoni u Leštanima, Opština Grocka, poseduje magacinski prostor, kao i savremenu radionicu za izradu čeličnih konstrukcija, delova i sklopova, delove nameštaja, a po zahtevu i tehnickoj dokumentaciji kupaca.

    Direktan link do oglasa