Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Livnica Kikinda AI d.o.o.

Poslodavac nudi mogućnost rada u stabilnoj multinacionalnoj kompaniji, sa dugom istorijom uspešnog poslovanja, rad u dinamičnom okruženju sa stručnim timom uz kontinuiran razvoj profesionalnih znanja i veština.

Našem odeljenju proizvodnje potreban je:

CNC programer - operater (m/ž)

(koji bi svojim znanjem i iskustvom unapredio proizvodni proces mašinske obrade metala na 3-osnoj i 5-osnoj CNC mašini)
Kikinda

Opis posla/Odgovornost:

  • Samostalno obavljanje poslova i radnih zadataka rukovanja na CNC mašini
  • Poznavanje tehničke dokumentacije i CAD (2D i 3D okruženja)
  • Poštovanje propisanih pravila prilikom rukovođenja CNC mašinom
  • CAM programiranje na temelju CAD podataka
  • Posluživanje 3-osne i 5-osne CNC mašine
  • Odabir odgovarajućih alata i režima obrade
  • Kontrola obrađenih radnih komada
  • Korištenje odgovarajućeg računarskog programa
  • Predlaganje potencijalnih tehničkih rešenja za nove i postojeće proizvode

Od kandidata očekujemo:

  • VI ili VII stepen stručne spreme mašinskog usmerenja
  • Najmanje 3 godine relevantnog iskustva
  • Aktivno znanje CAD/CAM softvera
  • Poznavanje CNC tehnologije, mernih i reznih alata
  • Poželjno radno iskustvo na CNC mašini
  • Dobro poznavanje rada u MS Office paketa
  • Aktivno znanje engleskog jezika

Dodatne veštine i osobine koje tražimo od kandidata:

  • Odgovornost, pouzdanost
  • Razvijene numeričke sposobnosti i osećaj za prostor
  • Usmerenost prema rezultatu i kvalitetu
  • Sposobnost samostalnog obavljanja zadataka, ali i rada u timu
  • Energičnost, fleksibilnost i sposobnost napredovanja u dinamičnom i zahtevnom okruženju.

Prijave možete slati elektronskim putem.

U proces selekcije biće uključeni kandidati koji ispunjavaju tražene uslove.

Rok za konkurisanje: 31.08.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Livnica Kikinda AI d.o.o.

  • SRBIJA, Kikinda, Miloševački put 34
  • PIB: 104752659
  • Matični broj: 20230355
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.