Konkurs je istekao.

Call Centre Agent - Holandski jezik

Descorp d.o.o.

10.07.2015.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Kompanija Descorp, raspisuje konkurs za sledeću radnu poziciju

AGENT CALL CENTRA – HOLANDSKI JEZIK

Očekujemo kandidate koji vladaju holandskim jezikom (5 radnih mesta)

Opis poslova:

  • inbound - outbound - customer care – telemarketing – cross selling
  • promocija proizvoda, on-line prodaja
  • prikupljanje i evidentiranje podataka dobijenih od strane klijenata
  • komunikacija sa timom, pružanje informacija team leaderima i supervizorima

Potrebne veštine i osobine kandidata:

  • odlična konverzacija, pisanje i čitanje (poželjni nivoi po CEF-u - viši B2 ,C1, C2)
  • profesionalnost, preciznost, energičnost, efikasnost, snalažljivost
  • osnovni - srednji nivo poznavanja rada na računaru

Šta nudimo kandidatima:

  • rad od kuće, radno vreme od 9-17h, isključivo radnim danima
  • mogućnost rada sa skraćenim radnom vremenom (part-time job) u toku dana i sedmice
  • odlična poslovna ponuda za studente završnih godina filološkog i drugih fakulteta
  • obezbeđena kompletna profesionalna računarska i prateća oprema
  • stalni radni odnos nakon probnog rada, uspešno obavljene obuke i pripreme za rad
  • dobri finansijski uslovi, mogućnost brzog napredovanja, bonusi, kvalitetna motivaciona politika kompanije

Biće kontaktirani oni kandidati koji, pre svega, ispunjavaju osnovne uslove konkursa kao i kandidati koji u svom CV-u navedu veštine koje mogu biti od značaja za projekat na koji se konkurs odnosi.

CV možete poslati elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 10.07.2015.

    Konkurs je istekao.

    Descorp doo Kragujevac

    Descorp has positioned itself on the local market as a very competitive, fast expanding company which provides services and support to some of the largest companies in Oil, Banking and IT sector. It has gained reputation of very reliable, precise and cost effective partner. Apart from ongoing operations on the local market Descorp is now finalizing contracts for the international clients in the field of call center/telemarketing. Descorp se pozicionira na domaćem IT tržištu kao vrlo konkurentna…

    Direktan link do oglasa