Konkurs je istekao.

Call centar operater - rumunski jezik

Pro Kolekt d.o.o.

Beograd

30.11.2019.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Potreban nam je:

Call centar operater - rumunski jezik

(Sektor naplate potraživanja)
Beograd

Opis posla:

  • Svakodnevna telefonska komunikacija sa dužnicima
  • Praćenje realizacije dogovora
  • Pružanje svih informacija, odlazni – dolazni pozivi
  • Unošenje podataka u određene aplikacije/baze
  • Mogućnost rada po smenama/prema rasporedu poslodavca

Uslovi:

  • Srednji stepen stručne spreme (SSS)
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje rada na računaru (poznavanje MS Office paketa i internet)
  • Poznavanje engleskog jezika

Profil kandidata:

  • Dobre komunikacione i pregovaračke veštine
  • Sposobnost za uspešno rešavanje problema u zadatom roku
  • Strpljenje i sposobnost u radu sa zahtevnim klijentima
  • Odgovoran i profesionalan pristup poslu, timski duh
  • Visok nivo samoinicijative i motivacije za postizanje rezultata

Nudimo:

  • Dinamičan i odgovoran posao u kompaniji sa konstantnim rastom
  • Rad u dinamičnom i profesionalnom okruženju
  • Kontinuirano stručno usavršavanje, treninge, obuke
  • Redovna primanja
  • Mogućnost napredovanja uz ostvarene rezultate

Rok za konkurisanje: 30.11.2019.

    Konkurs je istekao.

    Pro Kolekt Prohit d.o.o. Beograd

    Pro Kolekt Grupa je medjunarodno poznata po efikasnoj naplati potraživanja u saradnji sa drugim svetskim društvima za naplatu potraživanja. Aktivni smo u više od 70 zemalja i uključeni u svetske baze društava za naplatu potraživanja, što nam omogućava da pružamo usluge našim klijentima u više od 120 zemalja na svetu. Uspešno primenjujemo efikasnu metodologiju posredovanja u naplati, sa posebnim obraćanjem pažnje na lokalne specifičnosti. U naše usluge spadaju i bonitetni izveštaji društava, usluge…

    Direktan link do oglasa