Konkurs je istekao.

Carinski zastupnik/Referent špedicije

Meridijan - Šped d.o.o.

Beograd

10.12.2021.

Kompanija Meridijan šped d.o.o. sa sedištem u Šidu osnovana je 2002. godine i trenutno posluje kroz 6 poslovnica i preko 50 zaposlenih. Zahvaljujući konstantnom rastu i razvoju danas je jedna od vodećih kompanija u zemlji koja pruža usluge u domenu carinskog posredovanja, transporta, skladištenja kao i globalne logističke podrške. Razvijena infrastrukturna mreža poslovnica i skladišnih objekata, pokrivenost svih frekventnijih carinskih ispostava, transportni kapaciteti i stručni kadar prepoznatljive su prednosti i snage njenog poslovanja o čemu svedoče brojni komitenti.

Pozivamo Vas da se pridružite uspešnom timu kompanije koja neprestano raste i razvija se, prijavom na radno mesto: Carinski zastupnik/Referent špedicije

Opis posla:

  • Prikupljanje informacija i dokumentacije za obavljanje carinskih postupaka (smeštaj robe pod carinski nadzor, izrada tranzitnih dokumenata...)
  • Popunjavanje carinske i druge prateće dokumentacije radi carinjenja
  • Informisanje klijenata i kolega iz drugih sektora o prispeću pošiljke, vrsti carinskog postupka, toku njegove realizacije i potrebnim dokumentima za pokretanje istog
  • Prisustvovanje carinskom pregledu robe sa carinskim organom
  • Rad na svim carinskim ispostavama na području Carinarnice Beograd
  • Priprema i popunjavanje dokumentacije za inspekcijske preglede
  • Redovna komunikacija sa klijentom u svim fazama carinskog postupka
  • Saradnja sa svim sektorima unutar kompanije

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Potrebno radno iskustvo
  • Poželjna licenca carinskog zastupnika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Veštine u radu, pouzdanost, odgovornost, snalažljivost- sposobnost pronalaženja rešenja u različitim situacijama

Nudimo vam:

  • Mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja u oblasti carinskog zastupanja
  • Mogućnost rada u profesionalnom radnom okruženju koje se neprekidno razvija i unapređuje
    Konkurs je istekao.

    Meridijan šped doo

    • Vladimira Nazora bb, Šid, Srbija
    • PIB: 102096720
    • Matični broj: 08764760

    Direktan link do oglasa