Konkurs je istekao.

Copywriter za rad na italijanskom jeziku

Ovotaris d.o.o.

Beograd

12.12.2019.

Potrebno nam je pojačanje! Treba nam:

Beograd

Opis posla:

  • Osmišljavanje i unošenje adekvatnih opisa proizvoda na sajtu
  • Prevođenje teksta sa srpskog na italijanski (i obrnuto)
  • Osmišljavanje i kreiranje sadržaja za društvene mreže na italijanskom jeziku
  • Praćenje aktivnosti na sajtu i društvenim mrežama i komunikacija sa korisnicima na italijanskom jeziku
  • Kreiranje tekstualnog sadržaja za sajt, blog i druge kanala na italijanskom jeziku
  • Potrebna nam je osoba sa izuzetnim znanjem književnog italijanskog jezika, talentom za pisanje i afinitetima da savlada copywriting i marketing

Uslovi i potrebne veštine:

  • Odlično poznavanje italijanskog jezika
  • Elokventnost i poželjno (ali ne presudno) prethodno iskustvo u copywritingu
  • Posvećenost poslu
  • Poznavanje WordPress softvera nije uslov, ali je prednost
  • Prednost će imati kandidati koji pošalju linkove ka tekstovima koje su pisali (u propratnom pismu ili u CV-ju)
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad
  • Mogućnost stalnog napredovanja
  • Dinamičan i kreativan posao koji nije monoton
  • Priliku da postanete ključna osoba u našem timu

Rok za konkurisanje: 12.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    Ovotaris doo

    Direktan link do oglasa