Konkurs je istekao.

Qode Themes je kompanija za izradu premium WordPress tema. Sa rastućim timom od 90 profesionalaca jedni smo od globalnih lidera i najprodavanijih autora na svetskom tržištu. Za više informacija posetite www.qodethemes.com

Naš tim želimo da dopunimo sa:

Copywriter-om

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

Qode Copywriter je osoba koja radi na tekstualnom brendiranju WordPress tema sa ciljem što bolje prodaje i sto preciznijeg targetetovanja kupaca, kao i na pisanju propratne tehničke dokumentacije.

Ubrzan rast tržišta web templejta i velika konkurencija u ovoj oblasti nalazu potrebu za najkvalitetnije marketinški prezentovanim proizvodima.

Potrebna nam je obrazovana osoba sa izuzetnim znanjem engleskog jezika, talentom za pisanje i afinitetima i upućenošću u IT tehnologije.

Tačna zaduženja Copywriter-a bi uključivala:

  • Tekstualno brendiranje WP tema: davanje naziva temama, pisanje marketinških tekstova
  • Pisanje i održavanje tehničke dokumentacije
  • Saradnja sa dizajn i razvojnim timovima u poboljšanju korisničkog iskustva

Uslovi i potrebne veštine:

  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Talenat za pisanje
  • Visoko obrazovanje ili prethodno iskustvo na sličnoj poziciji
  • Komunikativnost i posvećenost poslu
  • Poznavanje MS Office paketa
  • Poželjno je poznavanje WordPress softvera

Nudimo:

  • Stalno radno mesto
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad u skladu sa IT globalnim standardima
  • Mogućnost stalnog napredovanja
  • Privatno zdravstveno osiguranje

Rok za konkurisanje: 03.02.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.50
  • Broj glasova: 2

o uslovima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 2.00

o zadacima za ovu poziciju?

  • Prosečna ocena: 1.00

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Qode Themes d.o.o.

  • SRBIJA, Beograd, Makenzijeva 57
  • PIB: 109327403
  • Matični broj: 21162396
Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.