Konkurs je istekao.

Creative UI / UX Developer

Qode Themes

Beograd

25.11.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Qode Themes je kompanija za izradu premium WordPress tema. Sa rastućim timom od 110 profesionalaca jedni smo od globalnih lidera i najprodavanijih autora na svetskom tržištu. Za više informacija posetite www.qodethemes.com.

Naš tim želimo da dopunimo sa:

Creative UI / UX Developer-om

Mesto rada: Beograd

Opis posla:

Creative developer je UI / UX developer sa talentom i osećajem za kreiranje i unapređenje User Interface-a. Pored poznavanja web tehnologija, UI / UX developer treba da poseduje istaknut smisao za estetiku i da razume interakciju između korisnika i uređaja.

S obzirom na poziciju Qode Themes-a kao jednog od svetskih lidera u oblasti razvoja WordPress tema, UI i UX ne treba samo da prati, već i da postavlja trendove na ovom polju. Preko 250.000 web sajtova postavljenih na platformi našeg framework-a, ubrzan rast, a istovremeno i velika konkurencija u ovoj oblasti, nalažu potrebu za najkvalitetnijim interaktivnim rešenjima.

Ukoliko imate želju za praktičnom primenom i realizacijom inovativnih ideja, sebe smatrate timskim igračem, talentovani ste, motivisani i posedujete želju za učenjem i napredovanjem u skladu sa najmodernijim tehnologijama uz konstantni sistem nagrađivanja, biće nam zadovoljstvo da postanete deo našeg rastućeg tima.

Potrebno za prijavu:

  • Neophodno je da uz CV dostavite i listu projekata na kojima se mogu pogledati Vaše UI ili UX veštine

Uslovi i potrebne veštine:

  • Odlično znanje HTML5, CSS3 (SCSS), JavaScript (jQuery)
  • Poznavanje PHP, WordPress, Photoshop
  • Visok nivo razumevanja HCI (Human-Computer Interaction) i UX
  • Oštro oko za detalje
  • Praćenje svetskih trendova u interaktivnom front-end programiranju
  • Poznavanje grafičkog dizajna nije uslov, ali osećaj za dizajn jeste prednost

Nudimo:

  • Stalno radno mesto
  • Stručno usavršavanje na najaktuelnijim Web tehnologijama
  • Prijatnu radnu atmosferu i odlične uslove za rad u skladu sa IT globalnim standardima
  • Mogućnost stalnog napredovanja
  • Privatno zdravstveno osiguranje

Rok za konkurisanje: 25.11.2018.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Konkurs je istekao.

    QODE

    • Makenzijeva 57, Beograd, Srbija
    • PIB: 109327403
    • Matični broj: 21162396

    Direktan link do oglasa