Customer Support Representative - Korisnička podrška (portugalski jezik)

Primus Group HRM d.o.o.

Beograd

29.02.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Za našeg klijenta tražimo kandidate za rad u call centru na portugalskom jeziku, odnosno raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Customer Support Representative - Korisnička podrška (portugalski jezik)

Beograd

Opis posla:

  • Odgovaranje na upite korisnika putem telefona ili e-maila
  • Evidentiranje podataka uzetih od strane pozivaoca u odgovarajućem programu
  • Kontrola i praćenje primljenih korisničkih upita u cilju njihovog efektivnog rešavanja

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum nivo B2 poznavanja portugalskog jezika (govorno i pisano)
  • Minimum B2 nivo poznavanja engleskog/španskog/francuskog/italijanskog jezika
  • Najmanje IV stepen stručne spreme (SSS)
  • Dobro poznavanje MS Office paketa
  • Odlične interpersonalne i komunikacijske sposobnosti

Potencijalnim kandidatima nudimo:

  • Odlične uslove rada i fiksnu mesečnu zaradu
  • Bonus na mesečnom nivou
  • Napredovanje i profesionalni razvoj u internacionalnoj kompaniji
  • Dinamično i pozitivno radno okruženje

Molimo Vas da Vaše biografije šaljete elektronskim putem u najkraćem roku jer je proces selekcije već otvoren.

Rok za konkurisanje: 29.02.2020.

    PRIMUS GROUP: Working for you We are a dedicated team of HR Consultants, able to provide you with the support and advice related to effective management of human resources within your business. Through a unique approach that links corporate experience with expert and rare academic knowledge of HR management, we ensure that our HR services are of the highest quality. While focusing on client's needs and exemplary delivery we are dedicated to achieve business results for all type of businesses…

    Direktan link do oglasa