Konkurs je istekao.

Kompanija “Prosper Intelligence Solutions d.o.o.” iz Beograda je nezavisna konsultantska kuća iz oblasti informacionih tehnologija sa internacionalnim korenima.

Za jednu od oblasti našeg poslovanja, trenutno tražimo talentovanog:

Developer Mobilnih Aplikacija

Za radno mesto u Beogradu

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema iz IT oblasti
  • Profesionalno iskustvo sa Objective C / Swift i iOS razvojnim alatima
  • Profesionalno iskustvo u razvoju Android aplikacija, iskustvo sa Android SDK
  • Iskustvo sa Java programskim jezikom i tehnologijama
  • Poznavanje Web servisa (REST, XML/JSON), iskustvo u radu sa remote podacima
  • Poznavanje i iskustvo sa C#
  • Dobro poznavanje SQL-a
  • Iskustvo u korišćenju third party biblioteka i API-ja
  • Osnovno poznavanje Adobe Photoshop-a i Adobe Ilustrator-a
  • Prednost je poznavanje Node.js i GraphsDB
  • Veoma dobro poznavanje engleskog jezika, govornog i pisanog
  • Sposobnost za rad u timu kao i samostalno
  • Visoka radna etika i radne navike
  • Sklonost ka visokokvalitetnom korisničkom iskustvu
  • Poznavanje osnovnih principa za memory management prilikom razvoja aplikacija za mobilne telefone
  • Prednost je iskustvo u razvoju i radu na velikim projektima sa velikim protokom podataka i složenom arhitekturom, iskustvo u pisanju optimizovanih algoritama
  • Prednost je iskustvo u radu sa Facial recognition načinom za login na mobilne uređaje

Opis primarnih zaduženja:

  • Rad na prilagođavanju softverskog rešenja kompanije i daljem razvoju rešenja za mobilne platforme, sa fokusom na iOS i Andriod platforme
  • Povezivanje SQL baze podataka za mobilni telefon sa postojećom bazom i izvlačenje podataka potrebnih za mobilnu aplikaciju
  • Uska saradnja sa Node.js developerima i povezivanje aplikacije na GraphsDB
  • Uska saradnja sa Development timom koji razvija softversko rešenje kompanije
  • Uska saradnja sa dizajn timom, razvoj UI/UX u skladu sa dizajnerskim nacrtima
  • Učestvovanje u osmišljavanju novih funkcionalnosti i specifikacija proizvoda, uska saradnja sa menadžmentom

Mi nudimo:

  • Rad u međunarodnom okruženju
  • Radno mesto na neodređeno sa punim radnim vremenom
  • Dobre radne uslove, obezbeđen ručak
  • Pravovremena isplata ličnih primanja i poreza

Ako smatrate da ste odgovarajuća osoba za ovu poziciju i ako želite da radite u kompaniji koja brzo raste i ima internacionalnu atmosferu, molimo pošaljite nam Vaš CV i motivaciono pismo. Prilikom prijave poželjno je dostaviti i portfolio dosadašnjih aplikacija za mobilne telefone.

Rok za konkurisanje: 26.07.2018.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.