Konkurs je istekao.

Dijagnostičar putničkih vozila

Mercedes-Benz Kemoimpex Auto d.o.o.

Niš, Vazduhoplovaca prilaz 1/6

27.01.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Mi smo deo Kemoimpex poslovne grupacije koja se bavi širokim spektrom poslovnih delatnosti, dinamična smo radna sredina u poslovnom usponu koji traje preko 30 godina. Kemoimpex Auto je takođe jedan od ovlašćenih servisera i dilera Mercedes-Benz dilerske mreže na teritoriji Srbije.

Tražimo kandidata koji će biti deo naše kompanije na sledećoj radnoj poziciji: Dijagnostičar putničkih vozila

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Minimum 3 godine iskustva
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Organizovanost i odgovornost u poslu
  • Poželjan VII stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis radnih zaduženja:

  • Obavljanje svih radova na opravci shodno radnom nalogu ili usmenom nalogu od strane pretpostavljenog
  • Izvođenje radova po propisima proizvodne fabrike, uz primenu propisanog alata, aparata i uređaja, o roku i kvalitetno
  • Svrsishodno korišćenje radnih sredstva, energije i materijala
  • Poštovanje propisa o bezbednosti i naloga
  • Konstruktivna saradnja sa skladištem rezervnih delova, disponentima, kao i prijemnim odeljenjem i pretpostavnim
  • Aktuelizacija sopstvenih znanja po tehničkim i organizacionim pitanjima
  • Sistematično i profesionalno izvršavanje kompleksnih dijagnoza koristeći dijagnostičke alate i opremu
  • Ako je potrebno, kontakt sa mušterijom kako bi dobio dodatne informacije o određenim kvarovima
  • Ako je potrebno i u saradnji sa mehaničarem ili prijemnim referentom, dijagnoza kvarova pod uslovima dinamičkog testa unutar servisa i/ ili na putu
  • Određivanje uzroka kvara i pokretanje mogućih mera za rešavanje problema
  • Upoređivanje realnog stanja u kome je vozilo sa postojećim proizvodnim konfiguracijama i ocenjivanje specifičnog tehničkog stanja vozila
  • Kontaktiranje ovlašćenih osoba u postprodaji u slučaju posebno složenih problema i/ili neuspešnih dijagnoza
  •  Savetovanje i podrška osoblju u servisu prilikom složenih dijagnostičkih slučajeva
  • Stara se da osoblje u servisu sistematično vrši dijagnostiku
  • Savetovanje i podrška osoblju u servisu u rešavaju problema
  • Organizovanje radova na popravci označenih kao neophodnih od strane dijagnostike, korišćenjem propisanih alata i opreme, u koordinaciji sa tehničarem održavanja ili mehaničarem ili ako je potrebno, izvršenje ovih radova
  • Kontrola/izvršavanje podešavanja naznačenih kao neophodnih od strane dijagnostičkih uređaja
  • Vršenje finalne funkcije i testova kvaliteta kako bi se osigurale održive popravke
  • Organizovanje, nadgledanje ili u specifičnim slučajevima instalacija tehnološki naprednih dodataka i obezbeđivanje njihove funkcionalnosti
  • Izvršavanje finalne kontrole korišćenjem opreme za testiranje i merenje

    Kemoimpex Auto je jedan od ovlašćenih dilera Mercedes-Benz dilerske mreže na teritoriji Srbije. Mi smo deo Kemoimpex poslovne grupacije koja se bavi širokim spektrom poslovnih delatnosti, dinamična smo radna sredina u poslovnom usponu koji traje preko 30 godina.

    Direktan link do oglasa