Konkurs je istekao.

Diplomirani agronom zaštite bilja

Knez Agrar d.o.o.

Batajnica, Inđija

29.12.2018.

ugovor puno radno vreme

KNEZ AGRAR DOO iz Inđije, raspisuje konkurs za radno mesto:

DIPLOMIRANI AGRONOM ZAŠTITE BILJA

Mesto rada na relaciji Inđija - Batajnica

Opis posla:

  • Izrada plana zaštite po kulturama i parcelama
  • Trebovanje i nabavka sredstava za zaštitu bilja
  • Organizovanje, sprovođenje i kontrola izvođenja radova na zaštiti bilja
  • Snimanje i pregled parcele na zemljišne štetočine, bolesti i korove i davanje preporuke za upotrebu pesticida
  • Vođenje računa o pravilnoj upotrebi pesticida, skladištenju i uklanjanju ambalaže
  • Vođenje kompletne evidencije o zaštiti bilja i upotrebi pesticida
  • Sprovođenje HCCP procedure
  • Organizovanje rada sezonskih radnika i vođenje evidencije o njihovom angažmanu
  • Vođenje precizne evidencije o utrošku repromaterijala i angažmanu mašina
  • Učešće u sprovođenju svih ratarskih poslova – setva, žetva, skladištenje žitarica
  • Podizanje voćnjaka i organizovanje plasteničke proizvodnje
  • Uspostavljanje i održavanje kontakta sa kupcima i dobavljačima
  • Vođenje evidencije o nabavci, prometu, zalihama, naplaćenim i ne naplaćenim potraživanjima
  • Ostvarivanje poslovnih ciljeva, planova i zadataka
  • Učešće u svim ostalim poslovima iz delokruga rada preduzeća po nalogu poslodavca

Uslovi:

  • Završen poljoprivredni fakultet
  • Minimum 5 godine radnog iskustva na istom ili sličnom poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Veštine i osobine:

  • Sposobnost za samostalni ali i timski rad
  • Umeće i jasnoća komunikacije
  • Dobra organizacija

Nudimo:

  • Ciljano uvođenje u posao
  • Dinamično radno okruženje u kome prepoznajemo timski rad, ali i kvalitet pojedinca
  • Priliku za dalji profesionalni i lični razvoj
  • Redovna i stimulativna primanja

Rok za konkurisanje: 29.12.2018.

    Konkurs je istekao.

    Knez Agrar

    • Carice Jelene 28, Beograd, Srbija
    • PIB: 108493327
    • Matični broj: 21010359

    Direktan link do oglasa