Konkurs je istekao.

Diplomirani građevinski inženjer

Gas invest d.o.o.

Beograd

22.03.2020.

Društvo za izgradnju gasnih instalacija i proizvodnju gasnih uređaja i opreme Gas Invest d.o.o. iz Beograda raspisuje konkurs za upražnjenu poziciju:

Diplomiranog građevinskog inženjera

Mesto rada: Beograd i povremeni obilazak gradilišta širom Srbije.

Uslovi konkursa:

  • Diplomirani/master građevinski inženjer;
  • Najmanje 3 (tri) godine radnog iskustva u struci;
  • Rad na računaru uz napredno poznavanje CAD programskih paketa (AutoCAD 2D, Civil 3D) i MS Office paketa (Word, Excel). Poznavanje Tower programa prednost;
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač;
  • Poželjno je posedovanje licence IKS 310 i 410;
  • Prednost imaju kandidati sa položenim ispitom za obavljanje poslova koordinatora za izradu projekta;
  • Ispunjenost zdravstvenih uslova za rad na terenu.

Opis posla:

  • Izrada i kontrola projektno tehničke dokumentacije u okviru zadatih rokova;
  • Koordinacija procesa projektovanja i komunikacija sa projektantima i izvođačima radova;
  • Koordinacija, kontrola i nadzor nad izvođenjem radova;
  • Redovni obilazak gradilišta;
  • Izrada, kontrola i overa gradilišne dokumentacije.

Radno vreme: Puno radno vreme.

Napomena:

  • Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoj CV elektronskim putem.
  • O rezultatima konkursa će biti obavešteni samo kandidati koji budu pozvani na razgovor.

GAS INVEST D.O.O.
ul. Dragoslava Srejovića 1v.
11108 Beograd

Rok za konkurisanje: 22.03.2020.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    • Dragoslava Srejovića 1v 11108, Beograd, Srbija
    • PIB: 102016670
    • Matični broj: 17418548

    Direktan link do oglasa