Konkurs je istekao.

Diplomirani građevinski inženjer

Pick and Roll d.o.o.

Beograd

06.02.2023.

ugovor puno radno vreme

Uslovi:

·          VII stepen stručne spreme - Diplomirani građevinski inženjer - Licenca odgovornog izvođača radova inženjerske komore Srbije (410 ili 400)

·          Radno iskustvo 5 godina na istim poslovima

·          Poznavanje rada na računaru

·          Vozačka dozvola B kategorije

·          Sposobnost adekvatne komunikacije sa radnicima, nadređenima i investitorima

Opis posla:

·          Koordinacija radnika na gradilištu

·          Vođenje građevinske dokumentacije (građevinska knjiga, građevinski dnevnik, knjiga inspekcija)

·          Trebovanje, praćenje i kontrola nabavke materijala za potrebe gradilišta

·          Vođenje evidencije o radnim satima

·          Vođenje evidencije o primljenom i zaduženom alatu, opremi i oplati

·          Praćenje učinaka, kao i kvaliteta izvođenja radova

·          Izveštavanje o svim aktivnostima i rezultatima

·          Priprema tehničke dokumentacije prilikom izvođenja radova

·          Čitanje projekata i prenošenje podataka na teren

·          Kontrola zaštite i bezbednosti na radu, na gradilištu

Potrebne kompetencije:

·          Odgovornost

·          Preciznost

·          Organizovanost

·          Komunikativnost

·          Timski, kao i individulani rad

·          Rad na terenu

Nudimo:

·          Radni odnos na određeno vreme, sa mogućstvom napredovanja na neodređeno

·          U našoj kompaniji se poštuju Zakon o zapošljavanju i prava zaposlenih (redovna mesečna primanja)

  • Birčaninova 4a/3/20, Beograd, Srbija
  • PIB: 108389100
  • Matični broj: 20989726

Direktan link do oglasa