Diplomirani inženjer elektrotehnike (smer telekomunikacije) - Samostalni projektant

Arhi.pro d.o.o.

Beograd

29.06.2018.

Arhi.pro d.o.o. iz Beograda, je kompanija osnovana 2002. godine i pruža potpunu konsultantsku podršku i uslugu integrisanog projektovanja svih disciplina i izvođenja radova u visokogradnji. Preduzeće Arhi.pro je podeljeno na projektantski sektor i na sektor operative/izvođenja radova.

Specijalizovan ogranak Arhi.pro elektronika zapošljava diplomirane elektro inženjere smera energetike, telekomunikacije, signala i sistema. Aktivno projektuje veliki broj lokalnih i internacionalnih projekata, svih razmera.

Usled povećanog obima posla ogranak Arhi.pro elektronika raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Diplomirani inženjer elektrotehnike (smer telekomunikacije)
Samostalni projektant

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Izrada projektno tehničke dokumentacije za telekomunikacione i signalne instalacije
  • Saradnja sa vodećim i drugim projektantima i saradnicima tokom realizacije projekta
  • Odgovornost za poštovanje rokova izrade projektno tehničke dokumentacije
  • Odgovornost za kvalitet projektno tehničke dokumentacije koju izrađuje
  • Uspostavljanje procedure u delokrugu svoje nadležnosti
  • Kontaktiranje sa nadležnim službama, JKPi ostalim Institucijama u vezi projektno tehničke dokumentacije
  • Obilazak lokacija radi pribavljanja podataka za izradu projektne dokumentacije

Uslovi za radon mesto Samostalni projektant:

  • VII stepen stručne spreme
  • Minimum 3 godine radnog iskustva
  • Posedovanje licence 353, 453
  • Rad na računaru, poznavanje programa AutoCAD, Revit, MS Office
  • Znanje engleskog jezika

Nudimo Vam:

  • Rad na prestižnim internacionalnim projektima u zemlji i inostranstvu
  • Stručno usavršavanje
  • Timski rad u okviru velikog tima inženjera
  • Prijatno i kreativno radno okruženje

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, Vašu prijavu (motivaciono pismo i CV) možete poslati elektronskim putem.
Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 29.06.2018.

Arhi.pro d.o.o. je preduzeće koje pruža podjednaku šansu svim kandidatima bez obzira na pol, boju kože, godine starosti, bračni status, fizičku predispoziciju, zdravstveno stanje (invalidnost), nacionalnu pripadnost, veroispovest, seksualno ili političko opredeljenje, članstvo u različitim organizacijama.

    • Cerska 29, Beograd, Srbija
    • PIB: 100289477
    • Matični broj: 17378074

    Direktan link do oglasa