Konkurs je istekao.

Diplomirani inženjer elektrotehnike

Oculus System

Nemačka (više gradova) i Novi Sad

27.11.2019.

Kompanija Oculus System sa sedištem u Novom Sadu je lider na tržištu u poslovima upućivanja radnika na rad u inostranstvo. Kompanija sarađuje sa vodećim firmama u Nemačkoj, gde sa svojim radnicima učestvuje u obavljanju poslova električara i montera u građevinarstvu.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto rada: Nemačka, više gradova, Novi Sad

Potražujemo više izvršilaca.

Uslovi:

  • VII stepen stručne smene, diplomirani inženjer/inženjer elektrotehnike;
  • U obzir dolazi i:
    • Elektro-programer ili
    • SPS-programer/PLC-programer;
  • Sa iskustvom u radu sa:
    • Profinet/Profibus automatizacijom;
    • SPS (PLC) programiranjem;
  • Poželjno znanje nemačkog jezika, ili aktivno znanje engleskog jezika.

Opis posla:

  • Nakon što prvobitna selekcija bude izvršena, radnici će biti upućeni u grad u kom će raditi na osnovu trenutnih potreba rada.
  • Radnici će biti poslati na osnovu ugovora o poslovnoj saradnji. Poslodavac osigurava smeštaj kao i prevoz od mesta u Srbiji do mesta rada u Nemačkoj i od smeštaja do mesta rada koji se odvija službenim vozilima.

Personalne karakteristike:

  • Razvijena sposobnost individualnog rada.
  • Orijentisanost na saradnju i komunikaciju.
  • Odgovornost za sopstvene rezultate i orijentisanost na kvalitet rada.

Zaposlenje u kompaniji Oculus System podrazumeva stabilno i profesionalno radno okruženje uz adekvatan sistem zarada.

Kandidati koji budu ušli u uži krug će biti kontaktirani najkasnije 15 dana od završetka oglasa.

Rok za konkurisanje: 27.11.2019.

    Kompanija Oculus System sa sedištem u Novom Sadu je lider na tržištu u poslovima upućivanja radnika na rad u inostranstvo. Kompanija saradjuje sa vodećim firmama u Nemačkoj, gde sa svojim radnicima učestvuje u obavljanju poslova električara i montera u gradjevinarstvu. Kompanija sa dugogodišnjim iskustvom vodi poreklo iz Slovenije, sa proširenjem na Hrvatsku i Srbiju.

    Direktan link do oglasa