Konkurs je istekao.

Diplomirani inženjer građevine – konstruktivni smer

Design Office

Subotica

26.12.2019.

Design Office je projektni biro, osnovan 2013. u Subotici. Osnovna delatnost je projektovanje građevinsko-arhitektonskih objekata visokogradnje, stručni nadzor i konsalting. Naš tim se sastoji od mladih i ambicioznih diplomiranih inženjera građevinske i arhitektonske struke. Znanje smo sticali na različitim državnim univerzitetima u zemlji i inostranstvu. Usled proširenja obima posla potreban nam je:

Mesto zaposlenja: Subotica

Uslovi za kandidata:

  • Završen građevinski fakultet, konstruktivni smer
  • Sa ili bez iskustva
  • Korišćenje programa AutoCAD, Tower, kao i rad u Microsoft Office-u

Opis posla:

  • Izrada građevinskih projekata objekata različite namena; akcenat na statičkim proračunima
  • Vršenje stručnog nadzora
  • Revizija tehničke (projektne) dokumentacije

Nudimo:

  • Stručno usavršavanje
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Rad u mladom timu
  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 26.12.2019.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave

    • Korzo 10 C3 3, Subotica, Srbija
    • PIB: 107989213
    • Matični broj: 63132870

    Direktan link do oglasa