Konkurs je istekao.

Diplomirani inženjer zaštite na radu

Invej a.d.

Beograd

17.11.2018.

Poslovnom sistemu „Invej a.d.“  iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebne ambiciozne, odgovorne i sposobne osobe, spremne za rad u dinamičnom okruženju.

DIPLOMIRANI INŽENJER ZAŠTITE NA RADU

Beograd

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (Fakultet zaštite na radu, Rudarsko-geološki fakultet)
  • Položen stručni ispit za BZR
  • Položen stručni ispit za PPZ
  • Radno iskustvo minimum 5 godina u struci
  • Iskustvo rada na poslovima kontrole obezbeđenja objekata
  • Znanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Izrađuje opštih i pojedinačnih akata iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu - pravilnika iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, akata o proceni rizika, uputstava iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, mera za poboljšanje uslova rada i drugih akata u cilju sprovođenja mera iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu
  • Učestvuje u opremanju i uređivanju radnih mesta u cilju obezbeđjivanja bezbednih i zdravih uslova za rad
  • Daje uputstava i saveta nadležnim licima u planiranju, izboru, korišćenju i održavanju sredstava za rad, opasnih materija i sredstava i opreme za ličnu zaštitu na radu
  • Organizuje preventivne i periodične preglede i ispitivanje opreme za rad, kao i uslove radne okoline,
  • Priprema i sprovodi osposobljavanje zaposlenih za bezbedan i zdrav rad i neposredno sprovodi preventivne mere zaštite od požara
  • Prati i kontroliše primene mera za bezbednost i zdravlje zaposlenih na radu, a naročito korišćenja sredstava i opreme za ličnu zaštitu na radu, stanja u vezi sa povredama na radu i profesionalnim oboljenjima, funkcionisanja sistema ZOP
  • Kontinuirano prati izmene i dopune iz oblasti i sprovodi ih u praksi
  • Vodi evidenciju iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu i iz oblasti ZOP
  • Vrši kontrolu I daje savete poslodavcu odnosno ovlašćenom licu poslodavca pri planiranju, izboru, korišćenju I održavanju sredstava za rad, opasnih materija I sredstava I opreme za ličnu zaštitu na radu.
  • Predlaže mere za poboljšanje uslova rada,naročito na radnom mestu sa povećanim rizikom.
  • Obavlja poslove stručnog lica za BZR u organizacijama korisnika usluga

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 17.11.2018.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa