Konkurs je istekao.

Diplomirani mašinski inženjer - samostalni konstruktor

Propulzija d.o.o.

Beograd

27.02.2015.

PROPULZIJA d.o.o. je domaća kompanija sa više od 22 godine uspešne poslovne tradicije i predstavlja jednu od vodećih firmi u proizvodnji reklamnih proizvoda – POS displeja. Naše usluge klijentima, od idejnog rešenja do finalnog proizvoda, odlikuje visok stepen kreativnosti, kvaliteta, sigurnosti, pouzdanosti i efikasnosti.

U moderno opremljenom proizvodnom i poslovnom prostoru u Rušnju smeštena je proizvodnja i prateća administracija.

Kompanija je u kontinuiranom rastu i razvoju. Danas ona predstavlja uspešnu kombinaciju mladih ljudi i onih sa velikim radnim iskustvom, koji zajedno predstavljaju energičan, stabilan i ambiciozan tim.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti, nudimo Vam poslovni izazov i priliku da se priključite našem uspešnom timu na poziciji:

Diplomirani mašinski inženjer
SAMOSTALNI KONSTRUKTOR

Uslovi:

  • Diplomirani inženjer mašinstva (prednost smer proizvodno mašinstvo)
  • Minimum 3 godine iskustva u projektovanju konstrukcija od tankih limova
  • Iskustvo u izradi POS display-a je prednost
  • Odlično poznavanje tehnologije izrade delova od tankih limova (max do 5.0 mm)
  • Odlično poznavanje tehnologije rada i programiranja na savremenim CNC mašinama (punch i abkant)
  • Poznavanje procesa zavarivanja čelika i obojenih metala
  • Poznavanje kompatibilnih materijala za proizvodnju enterijerskih elemenata (klirit, oreolan, medijapan, led rasveta .....)
  • Napredni nivo znanja rada na računaru Microsoft Office, u 3D CAD (Solid Works, Solid Edge, AutoCad)
  • Znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo)
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Analitičnost i sposobnost rada pod ograničenim vremenskim rokovima
  • Posvećenost i samostalnost u rešavanju problema
  • Sposobnost rada u timu, uspostavljanje dobre saradnje sa kolegama
  • Brzo učenje i spoznavanje novih, kompleksnih sistema i tehnologija
  • Spremnost za rad na terenu povremeno

Opis posla:

  • Razvoj i konstrukcija proizvoda u saradnji s ostalim ključnim sektorima
  • Izrada tehničko-tehnološke dokumentacije za proizvodnju
  • Nadzor nad izradom i testiranjem prototipa
  • Praćenje proizvodnje, rešavanje tekućih problema i njeno unapređenje
  • Kontrola kvaliteta izrade proizvoda
  • Tehnička podrška sektoru prodaje
  • Vođenje projekata i tima konstruktora
  • Praćenje propisa, preporuka, i stručne literature iz oblasti mašinstva

Nudimo:

  • Odlične uslove rada i tehničku opremljenost
  • Atmosferu i okruženje koji promovišu timski duh i dobre odnose među kolegama
  • Nova iskustva
  • Redovnu platu

Ako ispunjavate navedene uslove i zainteresovani ste za rad u našoj kompaniji pošaljite nam svoj CV elektronskim putem, uz zagarantovanu diskreciju.

Rok za konkurisanje: 27.02.2015. godine

www.propulzija.rs

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Prijavljivanjem na oglas dajete saglasnost da Vaši lični podaci budu korišćeni u svrhu regrutacije i selekcije.

    PROPULZIJA  d.o.o. je moderna, dinamična kompanija sa tradicijom poslovanja preko 25 godina. Kompanija iz godine u godinu beleži intenzivan rast, razvoj  poslovanja i unapređenje tehnologije u proizvodnji POS displeja u skladu sa modernim standardima. Kompanija PROPULZIJA ima 3 Profitna Centra: 1. POSM (Point of Sales Materials) koji služi za izlaganje proizvoda robe široke potrošnje u prodavnicama širom Evrope. 2. Higijenske Stanice, koje smo razvili u saradnji sa dva najveća svetska…

    Direktan link do oglasa