Konkurs je istekao.

Direktor društva

Bioland d.o.o.

Beograd

29.12.2018.

Potreban nam je:

Beograd

Opis posla:

  • Kreiranje i razvoj načina poslovanja kompanije u skladu s dugoročnim strategijama
  • Organizacija i kontrola rada pojedinih sektora kompanije
  • Vođenje prodajnog tima koji deluje na području cele Hrvatske
  • Poslovi na koordinaciji planiranja i izrade godišnjih, mesečnih i operativnih planova
  • Analiza konkurencije i praćenje konkurentnosti kompanije na tržištu
  • Praćenje finansijske profitabilnost kompanije, određivanje dinamike razvoja i kreiranje razvojnih planova
  • Komunikacija sa strateškim partnerima
  • Zastupa i predstavlja Kompaniju u zemlji i inostranstvu, prema trećim osobama, državnim organima i institucijama
  • Sprovodi usvojenu poslovnu politiku Kompanije, organizuje proces rada i poslovanja u komunikaciji sa Osnivačima Kompanije organizuje, koordinira, planira i analizira rad kompletne Kompanije
  • Zaključuje i potpisuje ugovore i kontroliše njihovo sprovođenje
  • Vrši analizu izveštaja o poslovanju
  • Daje idejna rešenja za rešavanje eventualnih problema u poslovanju

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Diplomirani ekonomista
  • Minimalno 2 godina iskustva na rukovodećim pozicijama
  • Napredno poznavanje engleskog jezika u govoru i pisanju
  • Komunikativnost, sistematičnost i odlučnost
  • Vozačka dozvola B kategorija

Rok za konkurisanje: 29.12.2018.

    • Bulevr Vojvode Mišića 45 11 000, Beograd, Srbija
    • PIB: 100348714
    • Matični broj: 17244060

    Direktan link do oglasa