Konkurs je istekao.

Direktor / ka komercijale

Centrorejting d.o.o.

Beograd

28.02.2018.

Rejting grupa je firma koja se bavi prodajom peleta na veliko i malo.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Opis posla:

  • rukovođenje prodajom i razvoj mreže klijenata
  • sastavljanje planova nabavke i prodaje
  • unapređenje rezultata prodaje, redovni obilasci klijenata i aktiviranje pasivnih kupaca
  • praćenje i analiza tržišnih trendova i aktivnosti konkurencije
  • redovna komunikacija i pregovori sa dobavljačima i kupcima
  • ugovaranje nabavke i prodaje
  • praćenje realizacije ugovorenog posla
  • sastavljanje izveštaja

Uslovi koje kandidat treba da poseduje su:

  • jako iskustvo u prodaji i rukovođenju timom
  • komercijalno orijentisan lider sa dokazanim menadžerskim sposobnostima
  • izgrađene organizacione, prezentacione i analitičke veštine
  • da poseduje ambicioznost, lojalnost
  • da ima pregovaračke sposobnosti

Mi Vam nudimo perspektivnu i odgovornu poziciju unutar izazovnog okruženja i mogućnost profesionalnog napredovanja.

Ukoliko smatrate da možete doprineti daljem razvoju prodajnih rezultata i tržišne pozicije našeg klijenta, molimo Vas da svoju prijavu i biografiju pošaljete elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 28.02.2018.

    • Branka Radičevića 7g, Beograd, Srbija
    • PIB: 109965996
    • Matični broj: 21276367

    Direktan link do oglasa