Konkurs je istekao.

Direktor logistike

Unipromet d.o.o.

Čačak

24.10.2018.

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar Oslobodilaca bb je vodeći proizvođač zaštitne opreme za puteve i mostove u Srbiji.

Zbog upražnjenog radnog mesta oglašava konkurs za prijem u radni odnos za sledeće radno mesto:

DIREKTOR LOGISTIKE

Čačak
1 izvršilac, puno radno vreme, određeno 12 meseci sa mogućnošću prelaska na neodređeno

Opis poslova:

  • Realizuje godišnje, kvartalne i mesečne planove rada
  • Planira i organizuje optimalno funkcionisanje skladišta i transporta
  • Koordinira nabavku vozila i kontroliše stanje voznog parka
  • Kontroliše primenu ZOBS-a i drugih zakona iz oblasti transporta i skladištenja robe
  • Obezbeđuje potrebne dozvole za kretanje vozila u domaćem i međunarodnom transportu
  • Prati naplatu potraživanja
  • Kontroliše magacinsko - knjigovodstvenu dokumentaciju
  • Nadzire rad magacina, prati uslove skladištenja i kontroliše uskladištenu robu

Uslovi:

  • Minimalno 5 godina iskustva na istim ili sličnim rukovodećim poslovima
  • VII stepen stručne spreme – dipl. mašinski inženjer ili dipl. ekonomista
  • Znanja rada na računaru – MS Word, Windows
  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Kategorija: građevinarstvo

Prijavu na oglas dostaviti elektronski:

Bulevar Oslobodilaca bb Konjevići
32000 Čačak

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Rok za konkurisanje: 24.10.2018.

    Direktan link do oglasa