Konkurs je istekao.

Direktor maloprodaje

Art Petrol d.o.o

Beograd

10.10.2018.

Raspisujemo konkurs za radno mesto:

Beograd

Opis posla:

  • planiranje i organizacija dnevnih aktivnosti u maloprodajnim objektima, i svakodnevno prisustvo u istim
  • kontrola rada maloprodajnog objekta
  • koordinacija i kontrola rada prodavaca, poslovođa i ostalih zaposlenih
  • unapređenje rada maloprodajnog objekta i poslovanja preduzeća
  • kontrola i poboljšanje kvaliteta usluge potrošačima
  • kontrola i unapređenje asortimana na prodajnim objektima
  • odnos sa nadležnim državnim organima u ime kompanije i praćenje zakonskih propisa
  • posao podrazumeva terenski rad, uz stalno prisustvo u maloprodajnim objektima, ne standardno radno vreme, rad i vikendom, rad noću

Uslovi:

  • obavezno minimum 2 godine iskustva na poslovima prodaje nafte i naftnih derivata
  • vozačka dozvola B kategorije
  • napredno poznavanje rada na računaru
  • poznavanje administrativno-knjigovodstvenih poslova
  • veština rukovođenja i koordinacije više maloprodajnih objekata i većeg broja zaposlenih
  • izražene komunikacione i organizacione sposobnosti, inicijativnost, kreativnost, orijentisanost na rezultate, sposobnost rada u timu i rada pod pritiskom

Rok za konkurisanje: 10.10.2018.

    • Radnička 35, Beograd, Srbija
    • PIB: 106697438
    • Matični broj: 20662131

    Direktan link do oglasa