Konkurs je istekao.

Direktor mehanizcije

Preduzeće za puteve a.d.

Valjevo, Milovana Glisic 94

18.12.2021.

PREDUZEĆE ZA PUTEVE ''VALJEVO'' AD objavljuje konkurs za posao: DIREKTOR MEHANIZACIJE

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema – VII stepen
  • Tri godine radnog iskustva na rukovodećim pozicijama u organizaciji poslova sektora mehanizacije
  • Poznavanje rada na računaru (MS office paket)
  • Profil: odgovornost, posvećenost, pouzdanost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Organizovanje i rukovođenje radom sektora mehanizacije
  • Praćenje i kontrola proizvodnog procesa i iskorišćenosti sredstava mehanizacije
  • Organizovanje i sprovođenje svih aktivnosti na racionalnom raspoređivanju sredstava rada i radne snage
  • Organizovanje održavanja i servisiranja osnovnih  sredstava mehanizacije
  • Izrada dokumentacije vezane za sektor mehanizacije
  • Praćenje i primenjivanje zakona i podzakonskih akata iz oblasti mehanizacije  i bezbednosti saobraćaja i zaštite na radu
  • Ostali poslovi po nalogu generalnog  direktora

Plata po dogovoru  uz redovna primanja.

CV i propratno pismo slati elektronskim putem.

Rok za podnošenje prijave: neodređen, do izbora kandidata

Zadržavamo pravo da kontaktiramo samo kandidate za koje procenimo da odgovaraju našim zahtevima.

    • Milovana Glisica 94, Valjevo, Srbija
    • PIB: 101898873
    • Matični broj: 07188994

    Direktan link do oglasa