Konkurs je istekao.

Direktor predstavništva

Moto Plus d.o.o.

Beograd

07.11.2018.

Veleprodaja auto-delova MOTO PLUS d.o.o., zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za prijem radnika - sledećih profila na lokaciji Zemun Beograd:

Mesto rada: RJ Zemun Beograd, Majora Zorana Radosavljevića 370

Opis posla:

  • Obavlja poslove u vezi sa plasmanom robe i proizvoda na tržištu
  • Vrši ispitivanje i obradu tržišta
  • Praćenje i realizacija prodaje po zadatim planovima
  • Širenje prodajne mreže
  • Negovanje dobrih poslovnih odnosa sa postojećim kupcima i dobavljačima
  • Vođenje kompletne dokumentacije svojih kupaca
  • Naplata potraživanja
  • Priprema izveštaje neposrednih rukovodilaca
  • Vodi računa o ispravnosti i urednosti kompletne dokumentacije
  • Poštuje pravila ponašanja u skladu sa poslovnim principima i opštim aktima Poslodavca
  • Snosi odgovornost za: kvalitetno i stručno i blagovremeno obavljanje poslova za nezakonite poslove, greške i propuste u radu svog radnog mesta
  • Čuva poslovne tajne
  • Drugi poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • VI ili VII stepen stručne spreme
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Obavezno sa iskustvom u prodaji delova za teretni i putnički program

Nudimo ambicioznim radnicima:

  • Rad u stabilnoj kompaniji
  • Redovnu i sigurnu zaradu
  • Ugovor na neodređeno vreme posle probnog perioda

Dostavljanje CV-a:

  • CV dostaviti elektronskim putem do 07.11.2018. godine

    • Marka Zagorca BB, Kragujevac, Srbija
    • PIB: 105055395
    • Matični broj: 20302534

    Direktan link do oglasa