Konkurs je istekao.

Mayrex d.o.o. je firma koja postoji 26 godina i koja se bavi uvozom i distribucijom poznatih brendova u FMCG sektoru na tržištu Srbije.

Tražimo odgovornu osobu koja će zajedno sa nama deliti našu viziju uspeha.

Ukoliko mislite da smo mi kompanija za Vas, a da ste vi osoba koja bi rado delila naše vrednosti drugima, molimo da Vaš CV pošaljete za sledeće radno mesto:

Direktor prodaje

1 izvršilac, Batajnica

Opis posla:

  • Rukovodi, organizuje i usmerava rad rukovodioca službi Komercijalnog sektora
  • Rukovodi prodajom i preduzima radnje u cilju razvoja mreže kupaca
  • Odgovara za segment prodajne profitabilnosti prema planu poslovanja
  • Sastavlja planove prodaje, marketinga i nabavke. Formira godišnji budžet za komercijalni sektor
  • Prati realizaciju ugovorenih poslova
  • Izrađuje planove rada za svoju službu na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou
  • Redovno izveštava menadžment o radu službi u okvirima Komercijalnog sektora i stara se da kompanijski ciljevi budu postignuti i ostvareni
  • Upravlja budžetom koji mu je odobren
  • Pregovara sa postojecim kupcima i pronalazi nove kupce
  • Kontroliše komercijalni sektor u svim fazama
  • Kontroliše radnu listu prodajnog tima

Uslovi:

  • VII-1 stepen (ekonomski)
  • Radno iskustvo – 5 godina na rukovodećim mestima
  • Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office)
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje FMCG sektora
  • Položen vozački ispit B kategorije

Nudimo:

  • Mogućnost usavršavanja
  • Odlične uslove rada
  • Poštovanje

Molimo da se javljaju samo ozbiljni kandidati. Molimo da CV bude na srpskom jeziku.

Kandidati koji ne ispunjavaju uslove oglasa neće biti kontaktirani.

 Rok za konkurisanje: 20.07.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.