Konkurs je istekao.

Direktor proizvodnje

Unipromet d.o.o.

Čačak (poslodavac nudi smeštaj)

03.08.2019.

Privredno društvo “UNIPROMET” d.o.o. Čačak, Bulevar oslobodilaca br. 92A, Čačak, vodeći proizvođač zaštitne opreme za puteve i mostove u Srbiji, raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

Čačak

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme (diplomirani mašinski inženjer);
  • 5 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  • Napredno znanje engleskog jezika (aktivna i samostalna upotreba engleskog jezika kroz čitanje, pisanje i konverzaciju).

Opis poslova:

  • Rukovođenje proizvodnjom (planiranje, organizovanje, koordinacija i kontrola poslova proizvodnje);
  • Delegiranje radnih zadataka rukovodiocima pogona;
  • Predlaganje korekcija plana proizvodnje u dogovoru sa direktorom, službom komercijale i rukovodiocem operativne pripreme radi boljeg iskorišćenja kapaciteta;
  • Realizacija godišnjeg, kvartalnih i mesečnih planova proizvodnje;
  • Planiranje i organizacija rada u sektoru proizvodnje u skladu sa planom operativne pripreme;
  • Nadzor nad pravilnim odvijanjem tehnoloških procesa;
  • Blagovremeno i tačno zatvaranje radnih naloga;
  • Utvrđivanje procedure za rad na proizvodnoj i ostaloj opremi;
  • Ukazivanje na nedostatke u tehničkoj dokumentaciji na osnovu koje organizuje proizvodnju;
  • Odlučivanje o promeni ciklusa proizvodnje, promeni kapaciteta, zaustavljanju postrojenja, kao i postupanju u slučaju većih tehnoloških poremećaja u samom procesu rada u dogovoru sa rukovodiocem operativne pripreme i direktorom;
  • Organizovanje urednog vođenja evidencije o ostvarenoj proizvodnji i problemima u toku proizvodnje;
  • Izveštavanje direktora o ostvarenoj proizvodnji;
  • Izveštavanje rukovodioca operativne pripreme o eventualnim zastojima, problemima u procesu proizvodnje i iznosi predloge rešenja;
  • Učestvovanje u izradi predloga godišnjeg plana proizvodnje i održavanja;
  • Vršenje nadzora nad procesima pravilnog održavanja osnovnih sredstava, alata i pribora u procesu proizvodnje;
  • Odgovoran je za primenu Kaizen 5S metodologije rada od strane rukovodioca pogona;
  • Davanje predloga za optimizaciju procesa proizvodnje.

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja;
  • Obezbeđen smeštaj.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Rok za konkurisanje: 03.08.2019.

    Direktan link do oglasa