Konkurs je istekao.

Direktor za ekonomsko finansijske poslove

Fabrika Bakarnih Cevi a.d.

Majdanpek

22.08.2018.

Naša kompanija je vodeći proizvođač i pretežni izvoznik bakarnih cevi, visokog kvaliteta. Kompanija je u privatnom vlasništvu i uspešno posluje dugi niz godina.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Majdanpek

Opis posla:

  • Analiza finansijskog poslovanja u proteklom obračunskom periodu – poređenje opštih finansijskih pokazatelja poslovanja u određenom periodu – stope akumulativnosti, koeficijent obrta sredstava, dohodak po radniku i sl.;
  • Priprema finansijskih planova: proučavanje podataka; proučavanje propisa i primena metodologije planiranja; upoznavanje poslovne politike i njena primena na plan;
  • Izrada finansijskog plana: analiza plana proizvodnje i usluga, plana materijala, nabavke i prodaje, korišćenja kadrova, plana amortizacije, plana cena i sl.;
  • Utvrđivanje plana raspodele čistog dohotka: analiziranje finansijskih pokazatelja poslovanja organizacije; predlaganje osnova i merila za raspoređivanje čistog dohotka; izrada uporednih analiza iz oblasti finansijskog poslovanja;
  • Pripremanje izveštaja o poslovanju: pripremanje izveštaja o rezultatima izvršenih analiza; predlaganje mera za unapređivanje poslovanja; predlaganje finansijskih projekcija poslovanja po posebnim uslovima;
  • Izrada predloga konsolidovanih i sanacionih programa: predlaganje obezbeđivanja i povraćaja sredstava; predlaganje mera za poboljšanje korišćenja postojećih sredstava;
  • Obezbeđivanje uslova za međusobno obavljanje platnog prometa između organizacija.

Uslovi:

  • VSS/VII ekonomsko-finansijske struke (završen ekonomski fakultet) i najmanje 3 godine radnog iskustva na poslovima vezanim za komercijalne poslove;
  • Uverenje o opštoj zdravstvenoj sposobnosti;
  • Poželjno poznavanje ruskog jezika.

Nudimo:

  • Rad u zoni komfora;
  • Obezbeđen prevoz.

Rok za konkurisanje: 22.08.2018.

    Direktan link do oglasa