Konkurs je istekao.

Dispečer

RHR Logistics

Beograd, Kruševac, Niš, Novi Sad, Subotica

23.04.2021.

CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. i 2. smena dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

RHR Logistics LLC je  kompanija sa  poslovnim iskustvom u transportnoj industriji na području Sjedinjenih Američkih Država.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju Dispečera

Nudimo:

  • Dobro plaćeni posao uz mogućnost bonusa i povišica
  • Mogućnost napredovanja
  • Odlične uslove za rad
  • Mogucnost prijave na neodređeno
  • Mogucnost za rad od kuce

Uslovi rada i opis posla:

  • Ugovaranje poslova (tura)
  • Praćenje pošiljki
  • Rešavanje eventualnih problema u komunikaciji
  • Primanje i evidencija povratnih informacija u vezi sa obavljenom uslugom transporta
  • Poznavanje usluge transporta na teritoriji Amerike
  • Poznavanje engleskog jezika (konverzacijski nivo kao i pisanje)
  • Poznavanje rada na računaru (Office paket i programi za internet komunikaciju)
  • Dobro plaćeni posao uz mogućnost bonusa i povišice (za dispečere sa iskustvom uslovi na nivou znanja posla)

Prijave slati na elektronskim putem ili putem Viber-a ili Whats App-a

    Konkurs je istekao.

    RHR LOGISTICS

    • Bulevar Oslobodjenja 185, Novi Sad, Srbija

    Direktan link do oglasa