Konkurs je istekao.

Dispečer transporta sa iskustvom

Bard Logistics

Beograd

07.07.2023.

700,00 - 2.000,00 USD (mesečna plata) honorarno puno radno vreme 2. smena

Bard Logistics je ogranak kompanije iz Amerike - Bard Transport Inc
Perspektivnoj firmi koja sarađuje sa američkim transportnim kompanijama su potrebni: Dispečeri transporta sa iskustvom.

Opis posla:

  • Svakodnevno ugovaranje poslova (tura)
  • Komunikacija sa brokerima i vozačima
  • Administrativni poslovi

Uslovi:

  • Osnovni uslov je dobro poznavanje transporta (dispatch) na teritoriji Amerike
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Minimum tri godine radnog iskustva kao dispečer kamiona na američkom tržištu
  • Odgovornost i stabilnost u radu
  • Rad u drugoj smeni

Nudimo:

  • Odlične uslove za rad
  • Platu od $700 do $2000
  • Mogućnost napredovanja

Rad isključivo iz kancelarije.

    • Milesevska 45, Beograd, Srbija
    • PIB: 111958949
    • Matični broj: 65768593

    Direktan link do oglasa