Konkurs je istekao.

Dispečer u drumskom saobraćaju

D plus proizvodnja i distribucija d.o.o.

Novi Sad

22.08.2018.

Privredno društvo za proizvodnju i distribuciju "D Plus Proizvodnja i Distribucija d.o.o." raspisuje konkurs za radnu poziciju:

Novi Sad

Uslovi:

  • Minimum SSS (prednost saobraćajna škola)
  • Vozačka dozvola "B" i "C" kategorije
  • Da protiv kandidata nije vođen krivični postupak
  • Validno lekarsko uverenje o sposobnosti za rad

Opis posla:

  • Organizacija isporučenih mesta po datim trebovanjima kupaca
  • Organizacija vozila i vozača
  • Kompletno vođenje neophodne dokumentacije i praćenje iste
  • Poželjno je da kandidat ima iskustva u navedenom poslu

Ukoliko ste zainteresovani za rad u našoj kompaniji molimo Vas da pošaljete radnu biografiju i CV sa fotografijom do 22.08.2018.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani. Kompanija će u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka i ličnosti obrađivati podatke kandidata u postupku selekcije. Radni odnos je na određeno vreme uz mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno vreme.

    Konkurs je istekao.

    D PLUS PROIZVODNJA I DISTRIBUCIJA d.o.o.

    • Pančevački put 69 11000 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 106369842
    • Matični broj: 20586583

    Direktan link do oglasa