Konkurs je istekao.

Dispečer u međunarodnom transportu

TN Logistica SK s.r.o.

Senec (Slovačka)

16.02.2020.

700,00 EUR ugovor puno radno vreme

Sami stvarate svoju budućnost, a mi smo tu da Vam pomognemo.

Kompanija TN Logistica SK s.r.o. je firma koja se bavi međunarodnim transportom sa preko 1000 kamiona. Sedište kompanije je u Bratislavi.

www.tnlogistica.sk

Potreban nam je:

Mesto rada: Senec (Slovačka)

Opis posla:

  • Organizacija utovara i istovara
  • Komuniciranje sa strankama i vozačima

Uslovi:

  • Poželjno znanje engleskog jezika, italijanskog jezika, srpskog jezika, rumunskog jezika, ruskog jezika - nije neophodno

Nudimo:

  • Mogućnost karijernog rasta
  • Izrada radne i boravišne vize
  • Doprinosi za životno osiguranje
  • Socijalno i zdravstveno osiguranje
  • Službeni telefon
  • MultiSport karta
  • Gastro tiketi
  • Smeštaj
  • Časove italijanskog jezika
  • Okvirna plata: 700,00 EUR

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati elektronski putem.

 Rok za konkurisanje: 16.02.2020.

    Kompanija TN Logistica SK s.r.o. je firma koja se bavi međunarodnim transportom sa preko 1000 kamiona. Sedište kompanije je u Bratislavi.   www.tnlogistica.sk

    Direktan link do oglasa