Konkurs je istekao.

Dizajner nakita

HelenaDia Shop d.o.o.

Beograd

27.02.2018.

Naša Misija je da stvaramo jedinstven i prepoznatljiv nakit koji će žene širom sveta činiti srećnim.

HelenaDia Jewelry je brand ženskog nakita koji je velikom brzinom našao put do kupaca širom sveta. Ukoliko želite da svojom energijom i kreativnošću  doprinesete daljem rastu i razvoju brand-a pozivamo vas da aplicirate za poziciju:

Beograd

Opis posla i odgovornosti:

  • Dizajniranje novih kolekcija nakita
  • Učešće u nabavci materijala
  • Izrada nakita
  • Analiza trendova u izradi nakita na svetskom nivou
  • Saradnja sa prodajom

Uslovi koje je potrebno ispuniti:

  • Radno iskustvo u poslovima dizajna i izrade nakita od minimum 2 godine
  • SSS, VS ili VSS  - prednost fakultet primenjenih umetnosti ili fakultet likovnih umetnosti, visoke škole sa smerovima za umetnost i dizajn
  • Završeni kursevi na kojima se steći praktična znanja neophodna za izradu komercijalnog nakita
  • Znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru

Ukoliko ispunjavate prethodno navedene uslove i uz to:

  • Želite da razvijate svoje kreativne sposobnosti
  • Želite da budete član dinamičnog tima koji svakog dana stvara nešto novo
  • Fleksibilni ste
  • Spremni ste da prihvatate izazov

Molimo vas da aplicirate za gore navedenu poziciju slanjem svoje biografije.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Rok za prijavu je do 27.02.2018. godine.

    Konkurs je istekao.

    HelenaDia Shop d.o.o. Beograd

    • Bulevar Zorana Đinđića 45e/18, Beograd, Srbija
    • PIB: 108951951
    • Matični broj: 21099511

    Direktan link do oglasa