Konkurs je istekao.

ERP Konsultant za knjigovodstvo

SAOP d.o.o.

Novi Sad

03.07.2018.

Novi Sad

Preduzeće SAOP je osnovano 1987. godine i među prvima je na regionalnom tržištu ponudilo sopstveni softver, odnosno programsku opremu.

ERP informacioni sistem iCenter se nizom prilagođenih programskih rešenja prilagođava poslovnom procesu srednjeg i velikog preduzeća. Pomoću automatskih analiza vaših poslovnih procesa pruža vam kvalitetne informacije za donošenje poslovnih odluka i smanjivanje troškova poslovanja.

Opis posla:

  • Podrška i obuka korisnika za efikasan rad sa programom iCentar na području knjigovodstva
  • Analiza poslovnih procesa i zahteva korisnika
  • Testiranje funkcionalnosti na području knjigovodstva
  • Priprema korisničkih prezentacija i uputstva
  • Praćenje zakonodavstva na području knjigovodstva

Potrebni uslovi:

  • Srednja, viša ili visoka stručna sprema (SSS, VŠS, VSS)
  • Poznavanje zakonske ragulative na području knjigovodstva
  • Vozačka dozvola ‘B’ kategorije,
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 1 godinu

Potrebne veštine za rad:

  • Fleksibilnost i samostalnost u radu,
  • Sposobnost prilagođavanja timskom radu,
  • Komunikativne i prezentacione sposobnosti

Rok za konkurisanje: 03.07.2018.

    Konkurs je istekao.

    Seyfor d.o.o. Novi Sad

    Seyfor u Adriatik regiji Seyfor je u Adriatik regiji vodeća kompanija za razvoj modernih softverskih rešenja namenjenih kompanijama, računovodstvenim agencijama i javnim institucijama. Seyfor softverska rešenja - Saop, Saop Proizvodnja, Minimax, Opal i Vasco, koristi više od 50.000 klijenata. Matična kompanija je u Sloveniji i zajedno sa filijalama u Hrvatskoj i Srbiji zapošljava više od 250 stručnjaka. Naša je vizija da postanemo vodeća kompanija na srpskom tržištu nudeći naša dva produkta: Saop…

    Direktan link do oglasa