Konkurs je istekao.

Ekstruderista

D&B BestPack d.o.o.

Pećinci

03.10.2018.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Preduzeće D&B BestPack d.o.o., Beograd, Zemunska 9A/4, je među vodećim preduzećima u proizvodnji ambalaže.

Raspisuje konkurs za radno mesto:

Mesto zaposlenja: Pećinci
Broj operatera koji se traže: 3

Opis posla:

  • Rukovanje automatizovanim mašinama - ekstruderima za proizvodnju folije
  • Podešavanje mašina prema specifikaciji u radnom nalogu
  • Umešavanje sirovine
  • Praćenje, podešavanje i kontrola rada mašina kako bi se obezbedio neprekidan rad, ostvario željeni kvalitet i količina polu proizvoda
  • Redovno i preventivno održavanje mašina
  • Informisanje rukovodioca o uočenim nepravilnostima
  • Održavanje čistoće proizvodnih mašina i radnog okruženja
  • Korišćenje zaštitne opreme i poštovanje procedura za bezbedan rad

Osnovni uslovi:

  • Poželjno zanatska struka (bravar, električar)
  • Preciznost i spretnost
  • Rad u tri smene
  • Timski rad
  • Posvećenost i odgovornost u radu

Mi nudimo:

  • Stalan posao
  • Organizovan prevoz
  • Zaradu i bonuse u skladu sa ličnim rezultatima rada
  • Priliku za profesionalni i lični razvoj
  • Redovna i stabilna primanja
  • Za osobe iz unutrašnjosti, smeštaj

CV šaljite isključivo elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 03.10.2018.

    • Zemunska 9A, Beograd, Srbija
    • PIB: 102539350
    • Matični broj: 17450522

    Direktan link do oglasa