Konkurs je istekao.

Električar - Automatičar

Cooltech Solutions d.o.o.

Beograd, Jugoslovenska 2-13a

26.06.2021.

Cooltech Solutions je kompanija koja se bavi izradom, montažom i servisiranjem opreme u oblasti industrijskog hlađenja. Trenutno proširujemo naš tim za sledeću poziciju: ELEKTRIČAR - AUTOMATIČAR

  • 3 ili 4 stepen stručne spreme
  • Iskustvo nije obavezno
  • Dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Izrada elektro ormana,
  • Povezivanje elemenata u polju sa pozicijama u elektro ormanu u radioničkim ili terenskim uslovima,
  • Kabliranje postrojenja u terenskim uslovima
  • Testiranje elektro instalacije
  • Različite interventne i servisne usluge

    • Konstantina Jovanovića 10 11080 Zemun, Beograd, Srbija
    • PIB: 106132023
    • Matični broj: 20532734

    Direktan link do oglasa