Konkurs je istekao.

Električar - šemer

Partners & Orka d.o.o.

Kaplice, Republika Češka

15.11.2018.

ugovor puno radno vreme

Partners & Ork

Partners&Orka za firmu iz Češke, koja potražuje za renomiranu austrijsku fabriku, sa ispostavom u R. Češkoj, traži kandidate za radnu poziciju:

Broj izvršilaca: 50
Mesto rada: Kaplice, Republika Češka

Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU.

Opis posla:

  • Mehaničko sastavljanje delova; Instaliranje i uključivanje razvodnih kutija (elektroormara), montaža električnih delova mašina, priprema elektroormara i materijala za izradu, manipulacija sa materijalom potrebnim za montažu i manipulacija sa već gotovim elektroormarima. Rad po važećoj izradnoj dokumentaciji kompanije. Osiguravanje kvaliteta proizvoda i izradnog procesa;
  • Prednost za kandidate koji znaju češki ili slovački jezik, imali bi dodatni posao kao prevodioci u proizvodnji koji bi se doplaćivao.

Uslovi za kandidata:

  • Treći, ili četvrti stepen srednje elektrotehničke stručne spreme;
  • Lica sa manjim ili većim iskustvom;
  • Poželjno je znanje češkog ili slovačkog jezika, ne i neophodno;
  • Radno sposobni za obavljanje navedenih poslova;
  • Minimalan ostanak u firmi neprekidno 90 dana.

Poslodavac obezbeđuje i nudi se:

  • Izrada Šengen radne vize na 90 dana o trošku kandidata (35);
  • Kandidat prilikom potpisivanja Ugovora ostavlja i depozit od 20 za izradu dozvole u Češkom birou koja se čeka oko mesec dana;
  • Nakon probnog rada, izrada dugoročne radne vize na dve godine ukoliko kandidat ispuni uslove rada i ukoliko želi da ostane da radi za fabriku sa drugim uslovima i benefitima;
  • Prevoz do mesta rada u o trošku poslodavca;
  • Prevoz od smeštaja do mesta rada (30km) o trošku poslodavca;
  • Prijava radnog odnosa i Ugovor o radu 2 godine, posle 2 godine mogućnost prijave za stalno zaposlenje;
  • Plaćeni porezi i doprinosi i zdravstveno osiguranje;
  • Oprema za rad, zaštitna oprema; Bezbednost na radu;
  • Početna osnovna neto satnica je 4€ uz kasniju mogućnost povišenja u zavisnosti od procene iskustva i stručnosti kandidata; (Za kandidate koji znaju jezik i koji bi radili i kao prevodioci cena sata bi bila približno 6);
  • Prvi kratkoročni Ugovor na 3 meseca; Ukoliko kandidat ispuni uslove rada i prođe probni rad od tri meseca biće zaposlen direktno na fabriku za koju radi, sa svim beneficijama;
  • Osnovno radno vreme je 11h, u zavisnosti od obima posla vreme rada se smanjuje ili povećava;
  • Smeštaj obezbeđen u mestu Češke Budejovice; jedan subvenciran obrok (50%) u restoranu fabrike;
  • Rad u savremenoj i opremljenoj fabrici;
  • Polazak na rad prvi termin 10. januar 2019. godine pa na dalje;
  • Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada.

Zainteresovani kandidati elektronskim putem trebaju dostaviti:

  • Radnu biografiju – CV

Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontakt telefon: 064/0680-969, 064/126-00-55 ili Viber 060/331-3-666 i fix: 011/26-83-486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad, kao što i kompanija garantuje sigurnost i ozbiljnost u radu.

Rok za konkurisanje: 15.11.2018.

    • Durmitorska 14, Beograd, Srbija
    • PIB: 108949998
    • Matični broj: 21099201

    Direktan link do oglasa