Konkurs je istekao.

Električar u proizvodnji

Mitsides point d.o.o.

Sremska Mitrovica

27.02.2020.

Potreban nam je:

ELEKTRIČAR U PROIZVODNJI

Opis posla:

  • Nadgleda rad opreme i uređaja, obavlja redovne i vanredne preglede, odgovara za redovan obilazak proizvodnje i praćenje rada opreme i uređaja
  • Radi na remontu elektrouređaja prema planu preventivnog održavanja i pruža informacije o potrebnim delovima
  • Utvrđuje i otklanja nepravilnosti u radu opreme i uređaja i evidentira ih
  • Preporučuje eventualne vanredne servise na opremi
  • Obavlja poslove održavanja i postavljanja elektro instalacije na objektima i mašinama
  • Obavlja poslove kontrole, podešavanja, održavanja i otklanjanja kvarova na elektro uređajima
  • Pruža pomoć prilikom vršenja popisa Tehničkog magacina u segment elektro delovoa

Uslovi za prijavu:

  • IV ili V stepen stručne spreme, srednje obrazovanje u trajanju od 4 godine ili majstorsko i specijalističko obrazovanje
  • Minimum godinu dana rada u proizvodnji na elektro-održavanja

Personalne karakteristike:

  • Razvijena sposobnost individualnog rada
  • Orijentisanost na saradnju i komunikaciju
  • Odgovornost za sopstvene rezultate i orijentisanost na kvalitet rada

Rok za konkurisanje: 27.02.2020.

    Konkurs je istekao.

    Mitsides Point AD

    • Draginje Niksic bb, Srem. Mitrovica, Srbija
    • PIB: 100790350
    • Matični broj: 08014540

    Direktan link do oglasa