Konkurs je istekao.

Električar

Farmina Pet Foods

Inđija

22.07.2022.

Farmina Pet Foods, međunarodna kompanija koja posluje sa 3 fabrike u više od 40 zemalja, zbog potrebe povećanja obima posla proizvodnog pogona u Inđiji je u potrazi za pravim kandidatom za poziciju: Električar,  Mesto rada: Inđija

Odgovara: Menadžeru održavanja

www.farmina.com

Opis posla:

  • Sprovodi zadatke i aktivnosti preventivnog održavanja mašina, opreme i instalacija prema planovima i uputstvima za preventivno održavanje;
  • Vrši na dnevnoj bazi periodične preventivne preglede mašina, opreme i instalacija, proverava njihovu ispravnost i status rada;
  • Stara se o urednosti i čistoći tehničkih uređaja na svim mašinama, opremi i delu instalacija (elektro ormani, motori, ventili, senzori, komponente i sve vrste instalacija);
  • Reaguje odmah na svaku prijavu kvara i zastoja na opremi i instalacijama i pristupa poslovima otklanjanja zastoja i kvara;
  • Specijalno radi na poslovima održavanja i instalacijama elektro uređaja i električnih instalacija;
  • Radi na poslovima održavanja, montaže, instalacije po nalogu menadžera održavanja;
  • Poštuje i sprovodi standarde, pravila, postupke i uputstva Društva i aktivno učestvuje u donošenju, izmeni i primeni istih;
  • Poštuje dokumenta i proceduru FSMS;
  • Izvršava i ostale poslove po nalogu nadređenog.

Uslovi:

  • Minimum srednja škola elektro smera;
  • Minimum stepen stručne spreme III/IV;
  • Radno iskustvo od min. 2 godine u industriji, na poslovima održavanja elektromotornog pogona;

Poželjno:

  • Dobro organizovana osoba;
  • Prilagodljivost promenama, pritisku, obimu posla;
  • Poznavanje engleskog jezika.

Nudimo:

  • Mogućnost napredovanja;
  • Rad u mladom i dinamičnom okruženju;

Molimo pošaljite svoju biografiju i poslovni rezime kako biste se prijavili.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je otvoren do popunjenja radnog mesta.

    Konkurs je istekao.

    Farmina Pet Foods doo

    • Save Kovačevića bb, Inđija, Srbija
    • PIB: 104396403
    • Matični broj: 20157658

    Direktan link do oglasa